Історична довідка

Дошкільна установа «Колосочок» відкрилась в 1980 році. Збудована за типовим проектом, проектна потужність 140 місць. Перебувала в відомстві радгоспу «Бориспіль».

Перша завідувачка Видолоб Галина Григорівна, яка невтомно працювала в цьому закладі з дня відкриття до 1996 року. Колектив педагогів працював творчо, натхненно.

У лютому місяці 1999 року садочок був переданий в Управління освіти і науки м. Борисполя, в дошкільному закладі були відкриті групи компенсую чого типу – санаторна для тубінфікованих дітей та логопедична для дітей з вадами мови.

Працюючи над зміцнення здоров’я вихованців, впроваджуючи новітні форми оздоровлення в 1996 році на базі дошкільного закладу «Колосочок» відкрився оздоровчий центр «Здоровий малюк».